KONST / Litografier / Grafiskt blad 11865130
*
nr 1186 5130
Cecilia Haupt
(f. 1972), Sverige
Grafiskt blad, Längtans landskap, 38/240, bladets mått: 26x20
Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 maj 2018
kl 19:42:13
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/5 18:29:14
1
Vinnande bud
28/5 18:50:39
2
150 kr
28/5 18:50:39
1
(budbetjänt)
28/5 18:59:24
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: cecilia haupt grafiskt blad litografier längtans landskap svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
*
Cecilia Haupt
Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.
Läs om budbetjänten
nr 1186 5130
Cecilia Haupt
(f. 1972), Sverige
Grafiskt blad, Längtans landskap, 38/240, bladets mått: 26x20
Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 28 maj 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 28/5 18:29:14 | 1 | Vinnande bud |
| 28/5 18:50:39 | 2 | 150 kr |
| 28/5 18:50:39 | 1 | (budbetjänt) |
| 28/5 18:59:24 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: cecilia haupt grafiskt blad litografier längtans landskap svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51



